Blog

İnay Köyü (Ulubey/Uşak) Web Sitesi

Başsağlığı (KAHYA Ailesi)

Köylümüz merhum Ali KAHYA eşi Sevim KAHYA vefat etmiştir. Cenazesi yarın (04.12.2022 Pazar günü) öğle namazını müteakip İnay Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve köylülerimize başsağlığı ve sabırlar dileriz.


3 Aralık 2022 0

Başsağlığı (ŞEREF Ailesi)

Köylümüz Öğretmen Aysel ŞEREF vefat etmiştir. Yarın (28.01.2022) öğle namazından sonra İnay Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve köylülerimize başsağlığı ve sabırlar dileriz.


27 Ocak 2022 0

Başsağlığı (ŞEREF) Ailesi

Köylümüz Hüseyin Şeref eşi Makbule Şeref vefat etmiştir. Yarın (23.01.2022) öğle namazından sonra defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve köylülerimize başsağlığı ve sabırlar dileriz.


22 Ocak 2022 0

Başsağlığı (VATANDAŞ Ailesi)

Köylümüz Halit Vatandaş’ın eşi Ayşe Vatandaş (Şahan kızı) vefat etmiştir. Yarın (21.01.2022) öğle namazından sonra defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet, ailesine yakınlarına ve köylülerimize başsağlığı ve sabırlar dileriz.


20 Ocak 2022 0

Başsağlığı (GÜLLÜ Ailesi)

Köylümüz Ahmet (Remzi) GÜLLÜ eşi Raziye GÜLLÜ vefat etmiştir. Yarın (08.01.2022 Cumartesi) öğle namazından sonra İnay Köyünde defnedilecektir. Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun. Ailesine, yakınlarına ve köylülerimize başsağlığı ve sabırlar dileriz.


7 Ocak 2022 0

YİĞİDİM

YİĞİDİMBabayiğitti bakışlarınHeybetliydi duruşlarınUkalaydı tavırlarınBen seni tanırım yiğidim. O çocuksu gönlündeGüller açar yüzündeDelikanlı ömrünleBen seni tanırım yiğidim. O mahalleye bi daha gelmemTürkünü kimseye söylememGidişini kabul edememSeni çok özledim yiğidim. Elbet bigün kavuşacağızKardeşce sarılacağızSanma ki şimdi uzağızBiz hep yanyanayız yiğidim. Kavgayı da bilir sevdayı da bilirHer sözü gönlünden gelirVurdu mu boğayı bile devirirBenim TEPEBEYİM YİĞİDİM. (Şenol oğlu…
Devamı


15 Temmuz 2021 0

Başsağlığı (ÖZYURT Ailesi)

Köylümüz Duran Eşi, Alime ÖZYURT vefat etmiştir. Cenazesi, yarın (21.06.2021 Pazartesi günü) öğle namazını müteakip Eskişehir’de defnedilecektir. Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun. Dost, akraba ve köylülerimizin başı sağ olsun. Yakınlarına Allah sabırlar versin.


20 Haziran 2021 0

Başsağlığı (KEPENEK Ailesi)

Köylümüz Şükrü KEPENEK vefat etmiştir. Cenazesi, covid-19 tedbirleri kapsamında, sadece birinci derece yakınlarının katılımıyla İnay Köyünde defnedilecektir. Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun. Dost, akraba ve köylülerimizin başı sağ olsun.


1 Aralık 2020 0

Başsağlığı (BALABAN Ailesi)

Bir süredir hastanede tedavi gören Köylümüz Veli BALABAN vefat etmiştir. Cenazesi, covid-19 tedbirleri kapsamında, sadece birinci derece yakınlarının katılımıyla İnay Köyünde defnedilecektir. Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun. Dost, akraba ve köylülerimizin başı sağ olsun.


29 Kasım 2020 0

Başsağlığı (ÜSTÜNDAĞ) Ailesi

Köylümüz Sefer ÜSTÜNDAĞ, geçirdiği trafik kazasında vefat etmiştir. Cenazesi, yarın (07.10.2020 Çarşamba günü) öğle namazını müteakip İnay Köyünde defnedilecektir. Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun. Dost, akraba ve köylülerimizin başı sağolsun. Yakınlarına Allah sabırlar versin.


6 Ekim 2020 0